شریعتی خبر داد : پنج کیلومتر از جاده بهبهان – رامهرمز آسفالت و تجهیزات ایمنی جدید در جاده بکار برده شد


   اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۵    1544 بازديد    بدون دیدگاه

محمدباقر شریعتی گفت : متاسفانه پیشرفت جاده بهبهان – رامهرمز بدلیل کمبود بودجه و کم توجهی مسئولین امر،دراین چند سال به کندی پیش می رود که شاهد تصادفات بیشماری در این جاده بودیم.

کار پیشرفت این جاده و چهاربانده کردن آن کند پیش می رود اما با پیگیریهای زیاد توانستیم بخشی از این جاده که شرایط آماده سازی را داشت به اتمام برسانیم. حد فاصل امیر حاضر تا روستای آب امیری به طول پنج کیلومتر تابستان سال ۹۴ چهاربانده و آسفالت شد و خوشبختانه در هفته گذشته با نصب گارد ریل محافظ (نیوجرسی ) جدید و تجهیزات و تابلوهای ایمنی مناسب این قسمت از جاده پر خطر بهبهان – رامهرمز کامل شد.

شریعتی افزود طبق نظر کارشناسان بکارگیری تجهیزات نامناسب ایمنی راه به دلیل بالا بودن هزینه های اجرایی موجب شده است تا تجهیزات حمل و نقل از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد که در تایید این ادعا می توان به جمع شدن گاردریل های قدیمی اشاره کرد. جداسازی مسیر توسط حفاظ هایی مانند حفاظ بتنی( نیوجرسی) و به صورت یکپارچه بودن، توانمندی بالایی در کنترل خودروهایی دارد که از مسیر منحرف شده اند.

دولت تدبیر و امید باید در راستای ایمنی بیشتر جاده های مواصلاتی بویژه جاده های بهبهان که استان خوزستان را به استان های دیگر کشور متصل می کند نگاه ویژه ای داشته باشد و بودجه ای برای تعویض گاردریل و نصب تجهیزات جدید در نظر گیرد.

 

درباره نویسنده ()

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *